GT na Autosport International!

General Tire představila na stánku NASCAR na Autosport International 2019 v NEC v Birminghamu (10-13. ledna) vlastní obrandované vozidlo, aby zvýšila povědomí o partnerství s NASCAR Whelen Euro Series.

Hannover, Leden 2019

V návaznosti na oznámení v roce 2018 bude General Tire podporovat NASCAR Whelen Euro Series jako oficiálního partnera a dodavatele pneumatik pro všechny týmy v sérii od roku 2019. Jako exkluzivní dodavatel pneumatik poskytne General Tire slick (hladké) a wet (pneu určené na mokrou vozovku) verze nového modelu NWES GT ve velikosti 11.5/ 27.5 R15 pro přední i zadní nápravu.

K oslavě vzniklého partnerství s NASCAR Whelen Euro Series vytvořila společnost General Tire speciální obrandované vozidlo, které uvedla na výstavě Autosport International. S pomocí specialistů z NASCARu byl vytvořen jedinečný barevný design, který bude předváděn v nadcházející sérii a bylo stvořeno auto, které by mělo být na startovním roštu jako doma

"Jako jedna z největších evropských událostí v oblasti motorsportu byla Autosport International fantastickou příležitostí představit se jako oficiální dodavatel pneumatik pro NASCAR Whelen Euro Series," říká Guy Frobisher, vedoucí projektový manažer společnosti General Tire v Evropě. "Je to jen začátek vzrušující cesty mezi těmito dvěma značkami a těším se na začátek série v dubnu. Alan Baldwin, velkoobchodní obchodní ředitel, z Micheldever Tire Services, importér pneumatik General Tire pro Velkou Británii dodal: " General Tire může s obrovským nadšením říct, že partnerství s Autosport International pro nás představuje skvělý start do roku 2019 a bude významným způsobem zvyšovat povědomí o naší značce. "

Již od roku 1991 se koná čtyřdenní událost pro milovníky motoristického sportu a profesionály z oboru, Autosport International. Účastníci mohou vždy očekávat nejnovější motoristické a automobilové technologie s možností setkat se s legendami z motorsportu a sledovat vozidla od motokár až po vozy Formule 1.