GRABBER AT3 EXCELOVAL V AFRICE!

General Tire: off-road specialista exceloval během testů v Jižní Africe!

Odborníci z jihoafrického magazínu SA4X4 hodnotí: General Tire Grabber AT3 je "Král mezi všestrannými pneumatikami do jakéhokoliv terénu"

Hannover, Květen 2018.
Odborníci z jihoafrického off-road časopisu "SA4x4" nedávno provedli rozsáhlý test 16 všestranných terénních pneumatik rozměru 265/65 R17. Testované vozidlo bylo Ford Ranger a pneumatiky musely demonstrovat svůj výkon na Klipbokkop off-road testovací dráze – oblasti umístěné asi 100 kilometrů východně od Kapského Města. Test proběhl na téměř všech druzích povrchů: na zpevněných cestách, na štěrku i písku. Experti provedli pět testů, které měli prověřit zejména handling/ovladatelnost pneumatik na trati. Výkon pláště Grabber AT3 General Tire shrnují slova jednoho z novinářů: "Jejich vyvážené offroad vlastnosti a silná trakce na všech površích, které jsou doplněné o dobrý brzdný výkon, z nich dělají pneumatiku, kterou si zkrátka vyberete".

Grabber AT3, který byl představen v loňském roce, je určený pro použití jak v terénu, tak mimo něj. Vyniká potřebnou robustností a vynikajícím záběrem, který zajistí bezpečné použití i na silnici. Inženýři, kteří tuto pneumatiku vyvíjeli, její vlastnosti rozdělili přesně na půl mezi použití v terénu i mimo něj - 50/50. Díky tomuto modelu získal General Tire, tradiční značka pneumatik s americkým dědictvím, nejmodernější produkt jak pro milovníky off-roadu, tak i pro profesionály z oblasti stavebnictví, zemědělství a lesnictví. Tedy odvětví, která očekávají maximální mobilitu i v případě, že to zkrátka v terénu je těžké.

Grabber AT3 se vyrábí v celé řadě rozměrů: pro ráfky od 15 až 20 palců; v sortimentu je přibližně 60 položek, které jsou schváleny pro rychlosti od 160 km/h do 240 km/h. Jako 4x4 celoroční pneumatika je na plášti AT3 označení M + S a symbol 3PMSF, které potvrzují bezpečné použití pláště i v zimě.