General Tire na TransAnatolia Rally

General Tire na TransAnatolia Rally

Řidičům letošní TransAnatolia Rallye stálo v cestě více než 2850 kilometrů rozbitého asfaltu, drsného štěrku a pouštního písku. Závod odstartoval v Istanbulu a pokračoval přes Bolu Abant, Hayman a Karadag a končil v Sile. Trasa vedla od severozápadu Turecka až po daleký jih země a zpět. V průběhu náročného závodu vypukla pandemie koronaviru, která účastníkům desátého ročníku nejvýznamnější turecké motoristické akce ještě více ztížila život. Byla to jedna z nejnáročnějších výzev pro týmy i pořadatele rallye.

Tým General Tire v čele s Kerimem Tarem a spolujezdcem Onurem Sirimoglu zvítězil v kategorii Raid. "Vzhledem k rozmanitosti povrchů, na kterých jsme závodili, byla kvalita pneumatik pro náš úspěch stejně důležitá jako kvalita samotného vozidla," říká Kerim Tar. "Při náročnosti tras a opravdu extrémních podmínkách bylo tím nejdůležitějším, že jsme se mohli na naše vybavení spolehnout na sto procent." Grabber AT3 nám umožnil jet s autem na maximum v každém okamžiku závodu. "

General Tire se v TransAnatolia angažoval nejen jako sponzor a dodavatel pneumatik, ale během akce také pomáhal řidičům s mechanickými znalostmi. „V této těžké době bylo pro nás důležité akci podpořit, jak nejlépe jsme mohli," říká Hüseyin İşsever, Brand Manager General Tire. "Řidiči, kteří se přihlásili k této pozoruhodné výzvě, měli možnost na vlastní kůži vyzkoušet výjimečné schopnosti našich pneumatik na hranici toho, co je možné – na vyježděné trati, ale zejména mimo ni." Dalo jim to pocit neomezené schopnosti, kterou chceme vyjádřit naším sloganem „Anywhere is possible - Kdekoli je to možné". "

Terénní pneumatika Grabber AT3 od společnosti General Tire si poradí nejen s náročnými terénním závodem jako je TransAnatolia, ale hravě si poradí se vším, co denodenně zažívají moderní SUV, pick-upy nebo terénní vozidla. Grabber AT3 nabízí kombinaci výjimečných schopností v terénu a vynikajícího chování za každého počasí. Díky velkému množství lamel v inovativním běhounu poskytuje Grabber AT3 skvělou přilnavost a velmi účinně přenáší hnací a brzdné síly na vozovku. Běhoun zajišťuje účinné samočištění a skvělou trakci v bahně. Agresivní ramenní bloky, které zasahují do bočnice pneumatiky, zabraňují poškození bočnice kameny, štěrkem a jinými nečistotami. Grabber AT3 se vyrábí ve 41 velikostech – od 15 do 22 palců - a je schválen pro rychlost až 240 km / h.