Nascar závody v Mostě až do roku 2022

Nascar závody v Mostě až do roku 2022

Červnové závody NASCAR Whelen Euro Series na Autodrom Mostu byly obrovským úspěchem. Akci si nenechalo ujít před 20 000 fanoušků motosportu. Během závodního víkendu se mohli diváci podívat vedle evropské série NASCAR i na dalších sedm zajímavých sérií historických vozů FIA Lurani Trophy, HAIGO, Triumph & British GT Competition, DMV Formel V, Drexler Automotive - AFR a Kampf der Zwerge.

Divákům se podařilo nabídnout skvělou atraktivní a pestrou podívanou a týmům a jezdcům zas perfektní zázemí a skvěle rozloženou trať. Pro NASCAR Whelen Euro Series tak bylo přirozeným a logickým krokem prodloužit kontrakt s Autodromem Most. Fanoušci se tak mohou těšit, že uvidí na mosteckém okruhu americké speciály minimálně další tři roky.

General Tire, oficiální partner seriálu NASCAR Whelen Euro Series, bude dodávat týmům i v příštích sezónách slick (hladké) a wet (pneu určené na mokrou vozovku) pneumatiky, které byly speciálně vyvinuty v USA s ohledem na náročnost závodů NASCAR, a které poskytují skvělý výkon za všech podmínek.