NOVÉ LETNÍ PNEU V ROCE 2019

Altimax One a Altimax One S

Bezpečný výkon pro každodenní jízdu s vysokou přilnavostí při suchých i mokrých podmínkách, který nabízí výrazně lepší kilometrový výkon.

Hannover, Leden 2019

Společnost General Tire pokračuje ve svém útoku s nejnovějšími letními pneumatikami pro použití na silnicích. I u nejnovějších pneumatik Altimax One a Altimax One S uplatila společnost General Tire své motto „Anywhere is possible" ("Kdekoliv je to možné") know how, aby nabídla řidičům pneumatiku, která poskytuje sebejistotu a potěšení během každé zatáčky na cestě.

Obě pneumatiky se mohou pochlubit stálými vlastnostmi a vysokou přilnavostí, kterou je značka General Tire proslulá. Tuhé ramenní bloky a konstrukce se středovým žebrem nabízejí přesné ovládání a vynikající brzdění na suchých silnicích. To dělá z pneumatik Altimax One a Altimax One S perfektní partnery na cesty. Jako nástupci Altimax Comfort a Altimax Sport nabízí Altimax One & Altimax One S spolehlivý výkon při suchých podmínkách, zvýšenou přilnavost za mokra a zvýšený kilometrový výkon.

Altimax One je vybaven tří drážkovým dezénem, který je navržen tak, aby poskytoval přesné ovládání a bezpečné brzdění při suchých podmínkách. Vysoký počet uchopovacích hran poskytuje řidičům za mokra zvýšenou přilnavost a jistotu, když se podmínky ještě zhorší. Během fáze zavádění, bude k dispozici ve 12 velikostech pro ráfky od 15 palců, včetně příslušenství pro populární kompaktní modely, jako jsou VW Polo a Ford Fiesta.

Altimax One S je vybaven čtyř drážkovým dezénem, který je navržen tak, aby odpovídal vyšším výkonovým velikostem, aby zajistil lepší rozptýlení vody při vyšších rychlostech a dále podporoval jistotu řidičů při průjezdy zatáčkami. Bude zpočátku k dispozici v 37 velikostech pro ráfky od 15 od 20 palců a bude k dispozici pro širokou škálu vozidel od kompaktních až středně velké modely. Populární modelové řady od VW Golf po Mercedes-Benz C-Class.

AOba modely disponují unikátními General Tire indikátory Visual Alignment Indicator (VAI) a Replacement Tire Monitor (RTM). Dále nabízí vylepšené EU štítky s hodnocením u všech rozměrů, přičemž většina rozměrů získala hodnocení B pro přilnavost za mokra a C pro valivý odpor. Pneumatiky budou dostupné celkově v 49 velikostech v roce 2019, s plánovaným rozšířením v letech 2020 a 2021. Tyto pneumatiky jsou schváleny pro rychlosti až 186 km/h, nabízí maximální jistotu při řízení v zatáčkách i ve velké rychlosti.