Vylepšená směs běhounu Grabber AT3

Vylepšená směs běhounu pneumatiky Grabber AT3

General Tire představuje nejnovější generaci směsi běhounu pro model Grabber AT3. Nabízí zvýšený výkon na mokrých cestách spolu se zlepšenou odolností proti průřezu. Výsledkem je, že pneumatiky se šířkou přes 225 milimetrů budou mít lepší hodnocení brzdných schopností za mokra na EU štítcích – z "E" na „C". Současně byly do sortimentu doplněny dva nové rozměry pro ráfky o průměrech 21 a 22 palců a pro příští rok budou připraveny další velikosti.

Bezpečnost je u General Tire na prvním místě. Proto neustále pracujeme na zlepšování našich produktů. U pneumatiky Grabber AT³ jsme se zaměřili na vylepšení přilnavosti na mokru a odolnosti vůči průřezu, abychom zvýšili jejich již tak silnou reputaci sektoru terénních pneumatik.

General Tire vyrábí pneumatiky Grabber AT³ pro širokou škálu vozidel a nabízí 73 položek pro ráfky o průměru mezi 15 a 22 palci; šířky běhounu v rozmezí 195 až 315 milimetrů a pneumatiky, které jsou schváleny pro rychlosti až 240 km / h. Nové velikosti pro vysoce výkonná vozidla mají rozměry 275/45 R 21 110V XL a 275 / 40R22 108V XL FR. Cílem americké značky je příští rok rozšířit tuto nabídku ještě o další rozměry.

„V průběhu celé životnosti je výkon produktu neustále testován, měřen a přizpůsobován tak, aby odrážel nejnovější poznatky ve výrobě pneumatik," vysvětluje Matthias Bartz, manažer rozvoje obchodu společnosti General Tire EMEA. „Výsledkem je, že použití nových technologií představuje příležitost ke zvýšení bezpečnosti a kvality ještě více," dodává.

Grabber AT3 je všestranná a robustní pneumatika byla vyvinuta pro použití na SUV, pick-upech a terénních vozidlech. Kombinuje výjimečné jízdní schopnosti v terénu a vynikající přilnavost na silnici za všech povětrnostních podmínek. Více info naleznete zde.